BOHATEROWIE

HYUUGA HINATA

„To, że czujesz ból potwierdza, że wciąż żyjesz.  Ale pamiętaj:  żyć możesz tylko tym, za co zgodzisz się umrzeć

hinata-323234 Imię i nazwisko: Hinata Hyūga

Wiek: 15,5

Wzrost: 165 cm

Przydomki: Dziedziczka Hyūga, Kwiat Pustyni, Róża Pustyni, Tańcząca z Ogniem, Córka Czterech, Zrozona z Burzy, Córka Ognia i Wody, Powiernica Ognia i Śmierci, Słowik, Wężowa Księżniczka

Opis: Uważana za najsłabsze ogniwo swojego klanu, Hinata jest  bita i maltretowana przez ojca. Cały świat odwraca się od niej, ma tylko jedno wsparcie -swojego najlepszego przyjaciela i miłość – Sasuke Uchiha. W końcu dostaje życiową szansę- wyjść za mąż za Piątego Kazekage.

Pewnej nocy nachodzi ją nieznajomy mężczyzna, który nakłada jej Przeklętą Pieczęć. Bóg Ognia budzi się ze snu. Czego dowie się Hinata? I co ma z tym wspólnego… Gaara?!

Wyrusza wraz z Kazekage w podróż, gdzie dowiaduje się o swojej przeszłości i pochodzeniu, co zmienia ją na zawsze. Składa pewną obietnicę i tym samym zdradza swój kraj. Z czasem żałuje danego słowa, ponieważ zakochuje się na zabój. Czy ostatecznie zdradzi wioskę? Czy dotrzyma obietnicy?

Ciekawostki: – W wieku 12 lat została wydziedziczona

- W rzeczywistości  nigdy nie poznała swojej prawdziwej matki

-Jest potomkinią Orochimaru i Tsunade

- Jej ulubioną bronią jest długi sztylet

- Tak jak Orochimaru potrafi przywoływać węże (w tym Mandę)

- Od pewnego czasu nie potrafi zasnąć bez Gaary

- Naturalną energią Hinaty jest Woda. Ponieważ zapieczętowano w niej Shikasai, Boga Ognia, dwie odmienne chakry zwalczały się wzajemnie, przez co Hinata nie mogła korzystać w pełni ze swojej chakry. W rzeczywistości jest silną kunoichi.

- Od walki z Nejim podczas egzaminów na chuunina, ma poważną wadę serca

-Orochimaru nałożył jej Przeklęta Pieczęć Piątego

SABAKU NO GAARA

„Nikt nie może pokonać samotności i dlatego wybierze obecność nawet najgorszych ludzi. Bo łat­wo jest potępić, zniszczyć i zdep­tać człowieka.

Trud­niej jest poświęcić mu swój czas,po­dać dłoń i pomóc mu w duchu po­koju zro­zumieć is­totę je­go błędów”

Naruto-naruto-34489211-375-500

Imię i nazwisko: Sabaku no Gaara

Wiek: 16,5

Wzrost: 180 cm

Przydomki: Piąty Kazekage, Wielki Kazekage, Pustynny Gaara, Pan Wiatru, Władca Piasku, Władca Sokołów, Gaara z Pustyni, Pustynny Demon, Demon, Pan Ziemi, Syn Czterech, Geniusz, Okrutny Kazekage, Jeden z Dwunastu

Opis: Gaara jest nosicielem jednoogoniastego demona imieniem Shukaku. Przeszedł ciężkie dzieciństwo, ale dzięki jednej osobie poradził sobie z tym   i został najpotężniejszym oraz najmłodszym Kage w historii. Pewnego dnia dostał list od wioski Konoha z proźbą o zawarcie sojuszu. Zgadza się na  warunki porozumienia i wkrótce ma poślubić pewną nieśmiałą dziewczynę – Hinatę, która na zawsze zmienia jego życie.

Niedługo potem uczestniczy w przebudzeniu Boga Ognia – Shikasai. Składa  Hinacie pewną propozycję i razem wyruszają w niebezpieczną podróż. Dlaczego tak bardzo mu na tym zależy? Co łączy Kazekage z… Orochimaru?!

Co się stanie dalej? Czy dziewczyna zdoła odkryć jego mroczne tajemnice?

Ciekawostki: – Jest blisko spokrewniony z Uchiha

- Jego ojciec chciał go zabić sześć razy

-Choć tego nie widać, czasem działa pod wpływem impulsu

- Jest bardzo zazdrosny, ale stara się tego nie okazywać

- Zadłużyła się w nim połowa żeńskiej populacji Suny

- Jego ulubiona broń to dwie katany, które często nosi przy sobie

- Może używać kekke genkai

- Jego IQ wynosi 210

- Potrafi przywoływać ptaki

- Jest najmłodszym i najpotężniejszym Kage w historii

UCHIHA SASUKE

„ Nie chodzi o to, że nie ufam miłości. Chodzi o to, że ja już nie wiem co to jest miłość. <Traktuję ją jak powietrze> – lecz bez powietrza żyć nie można. „

               Imię i nazwisko: Sasuke UchihaUchiha-Sasuke-image-uchiha-sasuke-36483723-500-654

Wiek: 16,5

Wzrost: 178 cm

Przydomki: Dziedzic Sharingana, Głowa Klanu Uchiha, Najzdolniejszy Uczeń Orochimaru, Mistrz Broni, Geniusz Uchiha

Opis: Jeden z najbardziej uzdolnionych członków swojego klanu. Nie zabiega o uwagę, a mimo wszystko ugania zię za nim pół żeńskiej populacji Konohy. Od zawsze przyjaźni się z Hinatą. Ukrywa, że czuje do niej coś więcej niź przyjaźń. Informacja o jej ślubie z Gaarą całkowicie go załamuje. Spisukje z Orochimaru i namawia Hinatę na złożenie obietnicy, która będzie jej ciążyła całe życie. Dodatkowo dostaje  pewną misję. Jak zachwa się w obliczu nowego zadania?

Ciekawostki: – On i Gaara mają wiele wspólnego:

a.) Oboje kochają Hinatę

b.) Ich charaktery są podobne

c.) Są blisko spokrewnieni

d.) W walce Sasuke również używa katany

e.) Odnosi się do nich pewna przepowiednia

f.) Tak jak Gaara, jest bardzo popularny wśród kobiet

SABAKU NO TEMARI

Bo choć zapomniał o nas świat, mokrzy od stóp do głów nie tracimy nadziei. 

imagesImię i nazwisko: Sabaku no Temari

Wiek: 18

Wzrost: 175 cm

Przydomki: Biały Kruk, Powiernica Wiatru, Ambasador Suny, Żelazna Kunoichi

Opis: Siostra Kazekage. Temari popełnia prawdopodobnie największy z błędów w swoim  życiu – zakochuje się po uszy w członku Akatsuki. Utrzymuje związek w tajemnicy przed wszystkimi, zwłaszcza przed braćmi. Poszłaby za ukochanym w ogień… co wkrótce będzie musiała uczynić. Jej narzeczony popełnia wielki błąd. Co zrobi Temari? Czy uda jej się zachować związek w tajemnicy przed światem?

Ciekawostki:  - Kilka razy złożono jej propozycję wstąpienia do Akatsuki

- Nie potrafi gotować

- Potajemnie zaręczyła się

- Jej ulubioną bronią jest wachlarz – tak samo jak jej matki

- Zawsze rywalizuje z Kankuro

- Nienawidzi krwi

- Jest ambasadorem Suny

UCHIHA ITACHI

„Ludzie boją się i nienawidzą tych, których nie rozumieją. Ci, którzy nie potrafią zaakceptować siebie, skazani są na porażkę.”

itachi

Imię i nazwisko: Itachi Uchiha

Wiek: 20

Wzrost: 186 cm

Przydomki: Kruk, Czarny, Morderca Uchiha, Geniusz Uchiha, Cień, Władający Czarnym Ogniem, Zdrajca Wioski, Szkarłat Akatsuki, Pan Miecza Totsuka,

Opis: Itachi Uchiha na rozkaz Danzou morduje cały klan poza swoim młodszym bratem, Sasuke. Przyłącza się do Akatsuki i zostaje jednym z najlepszych członków tej organizacji.

Dwa lata przed wydarzeniami z opowiadania, dostaje misję zabicia Kazekage. Wdaje się w walkę z jego siostrą, Temari, która po tym wydarzeniu zostaje bardzo poważnie ranna. Jego kompan, Sasori, namawia go, aby nie zabijał dziewczyny. Wraca z niż do siedziby Akatsuki, gdzie zakochuje się w niej. Wkrótce Temari za namową Itachiego ucieka z Brzasku i wraca do Suny. Rok później para w tajemnicy zaręcza się.

Dla swojej ukochanej zrobiłby wszystko i w tym… tkwi problem. Wkrótce popełnia straszny błąd. Czy zagrozi to Temari? Właściwie… co ostatnio dzieje się z Białym Krukiem?!

Ciekawostki: -Na jego pierścieniu jest napisane „Szkarłat”

- Potrafi przywoływać kruki

- Zmaga się z nieznaną chorobą

- Jego ulubioną bronią są sztylety

- Podarował Temari pierścionek zaręczynowy z białego złota z szafirem. W środku są wyryte litery T. I.

RITA

„W zemście i w miłości kobieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna. „

Rita

Imię: Margherita „Rita”

 Wiek: 19

 Wzrost: 176 cm

 Przydomki: „Królowa Margot”, Księżniczka (używane wyłącznie przez rodzeństwo)

 Opis: Silna kunoichi z Iwagakure. Ma trzech starszych braci: Ryuu, Yosuke i bliźniaka, Deidarę.

 Potrafi wymusić na nich dosłownie wszystko, przez co często nazywana jest przez nich Księżniczką.Rodzeństwo jest w stosunku do niej nadopiekuńcze,  traktują Ritę jak dziecko, które ma dwie lewe ręce (co dziewczyna chętnie wykorzystuje…). Uwielbia droczyć się z braćmi.

 Najsilniej związana jest z Deidarą, z którym praktycznie nigdy się nie rozstaje. Od czasu, gdy  wstąpił do Akatsuki, bliźnięta zamieszkały razem w Kwaterze Głównej Brzasku. Choć oficjalnie dziewczyna nie jest członkiem organizacji, wypełnia niektóre misje szpiegowskie. Partneruje Sasoriemu i Deidarze.

 Pewnego dnia Rita dostaje ciekawą misję. Ma wyciągnąć informacje od jednego z przywódców Ukrytych Wiosek i zabić go. Czy jej misja się powiedzie? Co jeśli po drodze napodka pewną… przeszkodę?

 Ciekawostki: – Nienawidzi swojego imienia, Margherita. (po polsku – Małgorzata) Uważa je za zbyt sztywne  i staroświeckie jak na kunoichi, więc skraca je do formy Rita. Tylko rodzina zna jej prawdziwe imię.

 - Nigdy nie miała zostać ninją. Rodzina bała się, że będzie słabą kunoichi.

 -Deidara jest od niej starszy o 9 minut. Przez to nienawidzi liczby 9.

 - Mimo wszystko, dorastanie z 3 braćmi sprawiło, że ma męski charakter.

 -Na złość rodzeństwu, zmieniała obiekty westchnień jak rękawiczki.

 - Często kłóci się z Deidarą, czyje techniki eksplozji są większą „sztuką”

 - Nie przywiązuje zbytniej wagi do wyglądu, makijażu itp.

 -Ma bardzo duże powodzenie.

YAKUSHI KABUTO

„I nieważne kiedy, nieważne gdzie, nieważne jak, odnajde cię. Poza czasem, poza śmiercią, jest miłość. Czas i śmierć nie mogą jej osłabić.”

           Imię i nazwisko: Kabuto Yakushi kabutoO.O

Wiek: 31

Wzrost: 183 cm

Przydomki: Jeden z Dwunastu, Czterooki, Drugi Orochimaru, Szary Zabójca, Szósty Hokage, Mistrz Medycyny, Mędrzec.

Opis: Jako młody chłopak, Kabuto znaleziono wśród martwych przeciwników po bitwie o Kikyo przez dyrektora ds. medycznych w Konosze. Oficer uznał Kabuto za syna i nauczył go medycznych jutsu. W pewnym momencie, Czterooki został zwerbowany przez Sasoriego z Akatsuki, który wysłał Kabuto aby szpiegował Orochimaru. Biały Wąż odkrył to, uwolnił Kabuto, pozostawiając go z możliwością pójścia za nim. Przy odrobinie perswazji, chłopak zgodził się na pójście z Orochimaru.

Zostaje prawą ręką Władcy Węży i wykonuje jego rozkazy. Po pewnym czasie poznaje jego córkę, Kirei, w której się zakochuje.

Ponownie widzimy Kabuto, gdy ten uczestniczy w naradzie wraz z Sasuke, Itachim i Orochimaru. Wkrótce włamuje się do sali obrad Konohy. Zostaje mianowany Szóstym Hokage Konohy, a jednocześnie służy Orochimaru i Dwunastu.

Jakie tajemnice skrywa Kabuto? Dlaczego jest tak lojalny wobec Orochimaru? Co właściwie wiąże go z… Hinatą?!

Ciekawostki: -Czterooki ma w sobie geny Wężowego Sannina.

-Choć został Hokage z przymusu, bardzo troszczy się o wioskę i jej mieszkańców – zwłaszcza o dzieci i sierocińce.

-Jego ulubioną bronią jest łuk.

-Uwielbia  czerwone wino.

-Może używać trzech kekke genkai.

- Mimo, że bywa sadystyczny, nienawidzi chamstwa.

  KIREI

„Wielu spośród żyjących zasługu­je na śmierć. A nieje­den z tych, którzy umierają, zasługu­je na życie. Czy możesz ich im ob­darzyć? Nie bądź tak pochop­ny w fe­rowa­niu wy­roków śmier­ci. Na­wet bo­wiem najmędrszy nie wszys­tko wie.”

lust

Imię: Kirei

Wiek: nie żyje

Wzrost: 177 cm

Przydomki: Wężowa Księżniczka, Kirei Dwóch Twarzy

Opis: Kieri była jedynym dzieckiem Tsunade Senju oraz Orochimaru. Matka Hinaty wychowywała się w odosobnieniu od świata, była ukrywana w Domu Luster Wężowego Sannina, od niego również pobierała nauki. Stała się świetną ninją, która wykonywała najtrudniejsze zlecenia swojego ojca. Do perfekcji opanowała sztukę walki łukiem oraz sztyletami, magię węży oraz sztukę genjustu. Kirei posiadała również wielki talent do medycyny, niestety jej potencjał nie został nigdy w pełni wykorzystany

Ciekawostki: – Jej ulubioną bronią jest łuk

SENJU TSUNADE

(…) miłość jest kombinacją podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. A jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna: trafiłaś do nieba za życia . Wiesz, prawdziwie kochasz tylko wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego.”          tsunade_by_v3rc4-d37mfzo

Imię i nazwisko: Tsunade Senju

Wiek: 54

Wzrost:163 cm

Przydomki: Jedna z Trzech, Legendarny Sannin, Piąta Hokage, Ślimacza Księżniczka Tsunade, Najlepsza Kunoichi Świata, Zmartwychwstała, Potomkini Senju,  Wielka Hokage Konohy

Opis: Tsunade od lat pełni funkcję Piątej Hokage Konohy. Kiedy sojusz z Suną rozpada się, wysyła list do Kazekage z prośbą o ponowne podpisanie porozumienia. Aby stosunki między dwoma krajami polepszyły się, ma dojsć do małżeństwa między Gaarą a wybraną przez nią kunoichi Konohy. Hokage zdradza sojusze, spotykając się potajemnie z Orochimaru – swoim mężem, z którym ma córkę, Kirei. Piąta jest również babcią Hinaty.

Gdy Shikasai budzi się, Tsunade postanawia oddać życie za Kazekage, który jako jedyny zna jej tajemnicę. Wkrótce tajemniczo znika. Co się stanie z Tsunade? Czy powróci do Konohy?

Ciekawostki: - Tsunade jest jedynym żeńskim Hokage wraz z Mei Terumī (Mizukage) w historii i pierwszą ukazaną kobietą na stanowisku Kage w serii „Naruto”.

P.S. W mojej historii doszło do zmiany Mizukage

- Nienawidzi krwi, co jest zdumiewające, ponieważ Tsunade to medic-ninja

-Ma nadludzką siłę

- Jest bardzo uparta; ulega tylko Orochimaru

-Jak na ironię Jiraya w dzieciństwie nazwał ją płaską deską – obwód jej biustu wynosi 106 cm

- Nienawidzi „papierkowej roboty”

-Za wszelką cenę chciała ukryc przed świate fakt, że ma córkę i wnuczkę.

- Nie jest w żaden sposób spokrewniona z Hanabi Hyuuga

-Tsunade ma tik nerwowy. (Obgryza paznokcie pod wpływem stresu)

OROCHIMARU

„Ciało się starzeje, ale umysł pozostaje nieśmiertelny. Wiesz, to jak się gra w szachy… czasami trzeba poświęcić jakąś figurę.”

oro

Imię: Orochimaru

Wiek: 54

Wzrost: 183 cm

Przydomki: Biały Wąż, Mędrzec, Legendarny Sannin, Największy z Sanninów, Władca Węży, Największy z Akatsuki, Niezniszczalny, Założyciel Otogakure, Lider Otogakure, Pan Mandy,  Pogromca Czterech, Lider Akatsuki, Cudowne dziecko, Geniusz

Opis: Orochimaru odszedł z Konohy. Długo przebywał w Akatsuki, jednak w wyniku konfliktu odszedł z organizacji.  Założył Otogakure i przez dwa lata pod szkolił Sasuke Uchihę.

Przez lata związany jest z Tsunade, z którą ma córkę. To on wpadł na pomysł, żeby zapieczętować w Hinacie Shikasai. Przez wiele lat fakt ten był ukrywany przed Hyuugą. Orochimaru wielokrotnie naciskał na Tsunade, aby wyjawiła prawdę wnuczce. Gdy ta odmówiła, Władca Węży nałożył na Hinatę Przeklętą Pieczęć Piątego, która spowdowała przebudzenie się boga Ognia.

Ciekawostki:- Orochimaru, Konan i Karin są jedynymi członkami Akatsuki, którzy opuścili ich szeregi.

- Jest związany z Tsunade Świętym Rytuałem

-Skóra białego węża jest symbolem szczęścia i odrodzenia.

-W Akatsuki miał pierścień z napisem „Niebo”

- Co dziwne, Hinata bardzo dużo odziedziczyła po Orochimaru (nawet magię węży)

- Może przywoływać Mandę

- Jest najniebezpieczniejszym i najpotężniejszym ninja świata

- Lubi tworzyć nowe techniki.

…………………………………………………………………………………………………………………

UWAGA

Do strony dodawane są wciąż nowe postaci.

Z biegiem czasu opisy będą zmieniać się.

Ostatnia data aktualizacji: 16.08.2014

245


2 Comments for this entry

Odpowiedz

Szukasz czegoś?

Użyj poniższego formularza:

Nadal nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zostaw komentarz w notce, lub skontaktuj się z nami a zajmiemy się tym.

Blogroll

Kilka bardzo polecanych stron...

    Archiwum

    Wpisy, chronologicznie...